Konzultace a cena

Nabízím Vám pomoc při řešení Vašich problémů pomocí Bachových květových esencí. Směs vybraných Bach květů pro Vás namíchám na míru do užívací lahvičky o objemu 30 ml. Základem pro výběr správných Bachových esencí je rozhovor, během kterého klient popíše problém, který chce řešit. Při volbě vhodných esencí vycházíme z aktuálního emocionálního rozpoložení člověka, co toho, co v současnosti řeší, co ho právě nyní trápí, jak se cítí a co by chtěl změnit. Řada potíží, se kterými se dnes potýkáme, má pochopitelně svůj původ v minulosti, v dříve prožitých a emocionálně nezpracovaných situacích. I na toto Bachovy esence pamatují, protože u každé současné situace se vždycky ptáme, co za tímto problémem stojí a jak se při tom cítíme. Bachovy esence by měly být sestavovány vždy na míru každému jednotlivému člověku, protože každý se cítí v obdobné situaci jinak, a tudíž dvěma lidem mohou při zdánlivě stejném problému pomoci úplně jiné květové esence.  Řešit společně můžeme nejen problémy Vaše, ale i Vašich dětí nebo zvířat (domácích mazlíčků).

Jak probíhá konzultace

Konzultace po telefonu nebo e-mailem: Nejčastěji poskytuji konzultace a poradenství formou telefonního rozhovoru, případně i prostřednictvím e-mailu. Díky tomu můžu poskytnout poradenství a komplexní služby klientům z celé České republiky. Konzultaci po telefonu je potřeba si předem dohodnout, délka hovoru je cca 60 min. V případě e-mailové komunikace je pravděpodobné, že si vyměníme několik e-mailů, než dospějeme k výslednému řešení. Vybrané esence Vám následně namíchám do užívací lahvičky a pošlu poštou. Před zahájením konzultace po telefonu nebo e-mailem Vás vyzvu k uhrazení zálohy ve výši 400 Kč. Zaplacením zálohy vyjadřujete svůj vážný zájem o přípravu lahvičky Bachových esencí na míru a pro mě je to znamení, že čas, který si pro Vás rezervuji a věnuji Vám při telefonátu nebo e-mailové komunikaci nepřijde nazmar. Děkuji za pochopení.

Osobní konzultace v Bohumíně: Jste-li z Ostravy a okolí, nabízím Vám osobní setkání, a to u mě doma v Bohumíně v prostředí mé domácí pracovny. Délka konzultace trvá cca 60-90 minut.

Upozornění: Všechny osobní a jiné informace, které mi klient sdělí, považuji za důvěrné, nedostanou se k žádným dalším osobám a slouží pouze pro výběr vhodných Bach květových esencí.

Příprava užívací lahvičky

Výsledkem konzultace je sestavení směsi Bachových esencí na míru pro Váš konkrétní problém a jejich namíchání do užívací lahvičky o objemu 30 ml. Mixovací lahvičku naplním čistou pramenitou vodou, do které přidám po dvou kapkách z každé zvolené esence (v případě Krizové esence Rescue Remedy se dají čtyři kapky). Do jedné mixovací lahvičky se může přidat maximálně 6-7 esencí (z každé po dvou kapkách). Pokud se rozhodneme použít do užívací lahvičky Krizovou esenci, pak z ní nakapeme čtyři kapky a tato Krizová esence se bere jako jedna položka (jakoby jeden Bach květ), tzn. můžeme pak přidat dalších 5-6 esencí. Nezapomeňte, že i u Bachových esencí platí pravidlo "méně je někdy více". Nemusíme se za každou cenu snažit mít v lahvičce sedm Bach květů, vybíráme pouze takové květy, které nejlépe vystihují náš aktuální emocionální stav. Z užívací lahvičky pak kapeme čtyři kapky minimálně 4x denně přímo na jazyk. 

Chcete si dohodnout konzultaci? Potřebujete se na cokoli zeptat? Kontaktujte mě, ráda Vám pomůžu.  

Ceník poradenství a Bachových esencí na míru